insaat-malzemeleri-teknostatik

TEKNOSTATİK

1998 yılından itibaren faaliyet gösteren TEKNOSTATİK, inşaat bir proje değil, topluma katkı sağlamak için var olma anlayışıdır. Mükemmelliği bir seçim olarak değil, işimizin bir parçası olarak görmekteyiz.

Misyonumuz; hayatı kolaylaştıran, günümüz teknolojisini insan gereksinimleriyle buluşturan, detaycılığı ve kusursuzluğu ilke edinmektedir. Gelenekselleşmiş yaratıcılık ve atılımcılığımızla insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden, daha güçlü ANKARA ve daha mutu toplum için çalışmaya devam edeceğiz.

Kalite ve hizmette kendini ispatlamış, sektörlerinde söz sahibi olan ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz Türkiye’nin her yerinden gelen müşteri taleplerini zamanında ve eksiksiz olarak süratle karşılayabilmek için geniş ürün yelpazesi, 15 kişilik tecrübeli, profesyonel kadrosu ve 10 araçlık filosu ile pazarlama, satış hizmetlerini sürdürmektedir.

Değerli müşterilerimize hizmet verdiğimiz sektörlerde kurumsallaşmış yapısı ile çağdaş teknolojinin gerektirdiği tüm imkânları kullanan, deneyimli yetişmiş personel yapısı ile dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak, TEKNOSTATİK İNŞAAT MALZEMELERİ LTD. ŞTİ nin vazgeçilmez prensibini oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, iş ve hizmet sonrası sağladığımız güvenirlikli ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Her geçen gün kendisini yenilemekte olan bu dev sektörde yılların tecrübesiyle müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti sunmak için hedeflerine emin adımlarla ilerleyen Teknostatik, izlediği iş politikasıyla her zaman gücüne güç katmış çalıştığı profesyonel ekip ve ekipmanlarla ise siz müşterilerimize güven vermiştir.

İlkelerimiz

Şeffaf, hesap verebilir ve etik değerlere bağlı olmak, Objektif olmak, Güvenilir olmak, Tutarlı ve öngörülebilir olmak, Uzmanlık ve liyakat esaslı olmak, İşbirliğine açık, yapıcı ve çözüm odaklı olmak, Yenilikçi ve öncü olmak, Etkin ve etkili  olmak.

© Copyright 2018 Teknostatik by Kılavuz Bilgisayar