Fill CB 817 Flex (6-20)

Fill CB 817-Flex, fayans, seramik, mermer, granit vb. kaplamaların derzlerinde kullanılan çimento esaslı, polimer takviyeli, genleşme ve büzülmelere dayanıklı, su itici özelliğe sahip, yüksek performanslı, elastik geniş derz dolgu harcıdır. Derz aralığı 6-20 mm olan derzlerde kullanılır.

Kullanım Alanları: İç ve dış mekanlarda, duvar ve zeminde uygulama sonrası isteğe bağlı bırakılan 6–20 mm. genişliğindeki derzlerde / Müstakil ve büyük havuzlarda / Fayans ve granit tadilatlarında / Granit seramik, büyük ebatlı seramik, doğal granit, mermer, cotto, klinker, pres tuğla, doğal taş, kayraktaşı ve cam tuğla gibi kaplamaların 6 – 20 mm’ye kadar olan derzlerinin doldurulmasında / Cam tuğla yapıştırıcısı olarak / Her türlü geniş derzli ıslak hacimde güvenle kullanılabilir.

 

Avantajları: Elastik yapısı sayesinde uygulandığı bütün derzlerde yüksek performans sağlar. Su iticidir ve uzun ömürlüdür. Çatlama yapmaz ve pürüzsüz yüzeyi sayesinde leke tutmaz. Hazırlaması pratik, uygulaması kolaydır. Parlak veya sırlı yüzeyleri çizmez.

© Copyright 2018 Teknostatik by Kılavuz Bilgisayar